GRATIS 10er Maskenset mit Pinsel & Geschenkbox ab 55€ Bestellwert sichern! Code: MASKSET55
  • Schnelle Lieferung
  • Gratis Versand ab 39 € in DE/AT
  • 30 Tage Rückgaberecht
  • Payback Logo
TrustedShops
M. Asam Kosmetik
Kundenservice
Kostenlose Hotline
(DE) 00800 - 60 50 50 50
Der Anruf ist gebührenfrei.
Mo - Fr von 09:00 Uhr - 17:00 Uhr
Sa und So von 10:00 Uhr - 20:00 Uhr
Jetzt anrufen
Country - DE/AT | EUR
Wähle Deinen Shop

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od Umowy

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od Umowy

Prawo odstąpienia od umów kupna-sprzedaży

Prawo odstąpienia od umowy Masz prawo odstąpienia od niniejszej umowy w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinni Państwo poinformować ASAMBEAUTY GmbH, Feringastraße 12A, 85774 Unterföhring, GERMANY, Tel.: 00800 - 60 50 50 50, EMail: customer.support.pl@asambeauty.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby dotrzymać terminu odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą skorzystania z prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostawy innego niż najtańszy sposób standardowej dostawy oferowanej przez nas), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z takim zwrotem.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru z powrotem lub do czasu dostarczenia przez Państwa dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Towar należy odesłać lub przekazać nam bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali Państwo o swoim odstąpieniu od umowy do SCA Logistik & Fulfillment GmbH, ASAMBEAUTY GmbH, Benzstrasse 4, 85084 Reichertshofen, NIEMCY. Termin jest zachowany, jeśli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.Ponoszą Państwo koszty zwrotu towarów.

Odpowiadają Państwo wyłącznie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z obchodzenia się z nim w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Wyłączenie prawa do odstąpienia od umowy

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w wypadku produktów w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych. Tego typu produkty obecne są w ofercie naszego sklepu.

Niezależnie od powyższego, akceptujemy zwroty otwartych produktów, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientom, lecz jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji w indywidualnych przypadkach.

Prawo odstąpienia nie istnieje w przypadku umów o dostawę towarów, które nie są prefabrykowane i których produkcja wymaga indywidualnego wyboru lub określenia przez konsumenta, lub które są wyraźnie dostosowane do osobistych potrzeb konsumentów.

Prawo do odstąpienia od umów o świadczeniu usług

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wynosi 30 dni od daty zawarcia umowy.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (ASAMBEAUTY GmbH, Feringastraße 12A, 85774 Unterföhring, Tel.: 00800 - 60 50 50, E-Mail: kundenservice@asambeauty.com) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w sposób zrozumiałego oświadczenia (np. za pomocą pisma lub e-maila). Mogą Państwo skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, który nie jest obowiązkowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo powiadomienie o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy przed upływem jej terminu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zobowiązujemy się do zwrotu wszystkich otrzymanych od Państwa płatności, w tym kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z faktu wybrania innego rodzaju dostawy niż oferowana przez nas najtańsza standardowa dostawa), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie najpóźniej niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy informację o odstąpieniu przez Państwa od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tej samej formy płatności, które zostały użyte podczas pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście sie Państwo na na inne rozwiązanie; w żadnym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z takim zwrotem.

Jeżeli wystąpili Państwo z żądaniem rozpoczęcia świadczenia usług w okresie odstąpienia od umowy, są Państwo zobowiązani dokonać zapłaty w wysokości kwoty adekwatnej do proporcjonalnie wykonanych przez nas usług do chwili powiadomienia nas o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy w odniesieniu do niniejszej umowy w stosunku do całkowitego zakresu usług przewidzianych w umowie. Ponoszą Państwo koszty zwrotu towarów.

Informacje Ogólne

  1. Prosimy o unikanie uszkodzeń i zanieczyszczeń towaru. Proszę odesłać do nas towar w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi akcesoriami i ze wszystkimi elementami opakowania. W razie potrzeby należy użyć ochronnego opakowania zewnętrznego. Jeśli nie posiadają Państwo już oryginalnego opakowania, prosimy o zapewnienie wystarczającej ochrony przed uszkodzeniami transportowymi za pomocą odpowiedniego opakowania.

  2. Prosimy pamiętać, że wyżej wymieniony punkt 1 nie jest warunkiem skutecznego skorzystania z prawa odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy

(Jeśli chcesz odstąpić od umowy, wydrukuj poniższy formularz i odeślij wypełniony na adres:)

ASAMBEAUTY GmbH Feringastraße 12a

85774 Unterföhring

NIEMCY

e-mail: customer.support.pl@asambeauty.com

Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy (*)/o świadczenie następującej usługi(*):

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Data zamówienia (*)/data dostarczenia (*):

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Imię (Imiona) i Nazwisko (Nazwiska) Konsumenta(ów):

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Adres konsumenta(ów):

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Podpis konsumenta (ów)/ Data:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

(*) niepotrzebne skreślić

Einfache & sichere Zahlung

Einfache & sichere Zahlung

Schnelle Lieferung

Schnelle Lieferung

30 Tage Rückgaberecht

30 Tage Rückgaberecht

Kauf auf Rechnung

Kauf auf Rechnung